| DIYAKINI | BERDAYA TAHAN | DIBERKATI |

SENARAI PENSYARAH KPTM BATU PAHAT

 

aidahani  Aidahani Binti Ahmad
email02  aidahani@gapps.kptm.edu.my 
tel02  07-4559902 ext 207
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
2 aidil  Aidil Bin Bachok
email02  aidil@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 3  armuni  Armuni Binti Mohd. Najid
email02  armuni_mn@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 211
whatsapp  Mesej Pensyarah 
       
 4 ust azman  Azman Bin Sha'ari
email02  azman_shaari@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 212
whatsapp  Mesej Pensyarah 
       
 5 fadilah  Fadilah Binti Mohamed Ishak
email02  fadilah@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 210
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 6 fairuzi  Fairuzy Binti Ab. Hadi
email02  fairuzy@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 208
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 7 farhan  Farhan Bin Mohd. Sukaimi
email02  farhan_s@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 212
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 8 firdaus  Firdaus Bin Kamaruddin
email02  firdaus_k@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 205
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 9 ust amli  Hafiz Noramli Bin Halimi
email02  hafiz_noramli@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 215
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 10 wana  Helwana Adilah Binti Abdul Aziz
email02  helwana@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 208
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 11  intan  Intan Safina Binti Othman
email02  intan_safina@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 214
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 12  irwanshah  Irwan Shah Bin A. Rahman
email02  irwan@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 13  khairil  Khairil Anuar Bin Khalid
email02  khairil_anuar@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
14  mimi  Mimi Dalina Binti Ibrahim
email02  mimi_dalina@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 213
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 15 norfi  Mohamad Norfi Bin Ramli
email02  norfi@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 205
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 16  haizat  Mohamad Norsyahizzat Bin Ramli
email02  norsyahizzat@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 211
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 17 fp02645 fariq  Mohammad Fariq Bin Mihat
email02  fariq@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 208
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 18    Mohd. Iftitah Bin Jamil
email02  iftitah@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 206
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 19 en zulfiqar  Mohd. Zulfikar Bin Abdul Kadir
email02  zulfikar@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 20 haris  Muhammad Haris Bin Sabtu
email02  haris@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 205
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 21 haziq  Muhammad Haziq Bin Saiful Bahari
email02  muhammad.haziq@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 205
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 22 hafiz  Muhd. Hafizuddin Bin Azmi
email02  hafizuddin@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 205
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 23 ain 2  Nor Ain Fadzilah Binti Rais
email02  ain_fadzilah@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 210
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
 24 azahana  Nor Azahana Binti Abdul Rahim
email02  azahana_rahim@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 208
whatsapp  Mesej Pensyarah
     
 25 azlina  Nor Azlina Binti Rais
email02  azlina_r@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 208
whatsapp  Mesej Pensyarah

 

26  baizura  Nor Baizura Binti Mohamed
email02  baizuramohamed@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 213
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
27 noraini  Noraini Binti Mohad Dom
email02  noraini_md@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 219
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
28 fida  Siti Nor Rafidah Binti Mas'od
  email02 norafidah@gapps.kptm.edu.my
  tel02  07-4559902 ext 207
  whatsapp Mesej Pensyarah 
       
29 hailawati  Norhailawati Binti Misran
email02  haila@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 207
whatsapp  Mesej Pensyarah 
       
30 dayah 1  Norhidayah Binti Samat
email02  norhidayah@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 212
whatsapp  Mesej Pensyarah 
       
31 en hisham  Norhisham Bin Ahmat @ Ahmad
email02  norhisham@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 104
whatsapp Mesej Pensyarah 
       
32 dayah  Nur Hidayah Binti Isnin
email02  hidayah_isnin@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 207
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
33 yanti  Nurul Azian Izzaty Binti Azman
email02  izzaty@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 210
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
34 ain  Nurulain Binti Shariffudin
email02  ain@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 213
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
35 saifudin  Saifuddin Bin Haji Mohtaram
email02  saifudin_m@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
36 sara  Sara Zulkifli
email02  sara_zulkifli@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 209
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
37  siti aminah  Siti Aminah Binti Roslan
email02  sitiaminah_r@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 213
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
38 halimah  Siti Halimah Binti Bakori (Bakri)
email02  ct_halimah@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 207
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
39 mariam  Siti Mariam Binti Azman
email02  siti_mariam@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 209
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
40 suhaili  Suhaili Binti Musa
email02  suhaili_m@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 212
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
41 hj irwandi  Ts. Hj. Mohd. Erwandi Bin Marwan
email02  erwandy@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 204
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
42 umi  Umi Kalsum Binti Hassan
email02  umi_kalsum@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 218
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
43 zalina  Zalina Binti Kemat
email02  zalina@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 212
whatsapp  Mesej Pensyarah
       
44 zulhilmi  Zulhilmi Bin Khatam
email02  zulhilmi@gapps.kptm.edu.my
tel02  07-4559902 ext 206
whatsapp  Mesej Pensyarah
 
 
 
 
 

Polisi & Penafian

Polisi Privasi (PDPA)

Penafian, Keselamatan & Hakcipta

2019 © Hakcipta Terpelihara Kolej Poly-Tech MARA Kampus Batu Pahat

HUBUNGI KAMI

KOLEJ POLY-TECH MARA BATU PAHAT
DK247-01 (J) LOT 55194 (PTD 53869),
JALAN GADING EMAS 4, TAMAN GADING EMAS,
SERI GADING,
83300 BATU PAHAT, JOHOR.  

  • dummy 07-4559902

  • dummy 07-4556729

  • FAKS : 07-4559562
  • dummy info.bp@gapps.kptm.edu.my

iso

APLIKASI KEDU2U

Muat turun aplikasi KEDU2U Melalui Apps Store dan Google Play

kedu2u 1 app store logo
Play Store Logo 2

 

Legal Disclaimer, Privacy Policy, Security Policy and Copyright Maintained By : webmaster.bp@gapps.kptm.edu.my Kolej Poly-Tech MARA © 2019. All Rights Reserved.

Search

Joomla Extensions
Joomla Extensions